MINI Charging. Snadno. Kdykoliv. Kdekoliv.

Užívejte si bezproblémové e-mobility díky čtyřem hlavním výhodám. Podívejte se na ně!

Pusťme se do toho

highlightsPage.imageAlt.priceTransparency

Nabíjení kdekoliv a kdykoliv na území Evropy

Nabíjení bez hranic u 200.121 nabíjecích bodů* kdekoli na území Evropy. Pro každé použití a každé vozidlo – čeká na Vás správný typ nabíjecího režimu a rychlosti. Součástí naší rozsáhlé a neustále se rozšiřující sítě MINI Charging Network jsou stovky provozovatelů nabíjecích bodů (CPO). Stejně tak strategický partner MINI – IONITY se svou rozsáhlou sítí High-Power Charging Network. Se službou MINI Charging můžete nabíjet zelenou elektřinou, tedy plně udržitelně, kdekoliv a kdykoliv.
highlightsPage.imageAlt.chargingConvenience

Maximální komfort a transparentnost

MINI Charging je Vaše osobní komplexní řešení zajišťující maximální komfort a transparentnost. Stačí se jednou zaregistrovat a získáte přístup k celé síti MINI Charging Network prostřednictvím karty MINI Charging Card nebo aplikace MINI. V rámci tarifu Active můžete využívat výhod transparentní, pevné sazby za AC/DC nabíjení (včetně HPC) – vždy budete znát relevantní cenu pro Váš lokální trh a po rychlé kontrole i lokálně optimalizovanou sazbu v jiných evropských zemích. Podrobné informace k Vaší službě MINI Charging najdete na svém řídicím panelu MINI Charging, k němuž můžete získat přístup přes webové stránky nebo prostřednictvím aplikace MINI. Jednou měsíčně Vám zašleme agregovanou fakturu s podrobně rozepsanou historií Vašeho veřejného nabíjení.
highlightsPage.imageAlt.borderlessTravel

Tarify, balíčky a speciální nabídky nabíjení pro nová vozidla

Každý vlastník elektromobilu MINI je oprávněn využívat obecných výhod služby MINI Charging. Tarify Active a Flex Vám umožňují vybrat si tarif v závislosti na svých preferencích užívání. Jste (budete) šťastným majitelem nového elektromobilu MINI? Blahopřejeme! Každý nový elektromobil MINI se dodává s kupónem, s nímž můžete u tarifu Active čerpat výhodu v podobě osvobození od základní ceny na dobu 12 měsíců. Nemusíte se tedy vůbec rozmýšlet – prozkoumejte své návyky v oblasti veřejného nabíjení a využijte výhod v podobě atraktivních pevných sazeb. **
highlightsPage.imageAlt.atAGlance

Propojené nabíjení: všechny funkce v aplikaci MINI

Aplikace MINI nabízí rozsáhlou škálu relevantních voleb a funkcí pro Vaše vozidlo. Při plánování delších cest můžete navrhnout cestu optimalizovanou pro nabíjení. Aplikace vám pomůže vybrat správné veřejné nabíjecí stanice, nabízí rozsáhlé volby filtrování a poskytuje podrobné informace o dostupnosti nabíjecích bodů a jejich cenách. Digitální ověření u nabíjecího bodu? Vaše aplikace MINI se o vše postará. Kdykoli během svého každodenního programu můžete zkontrolovat stav nabití. Konec cesty/zpět doma – na řídicím panelu MINI Charging můžete vidět podrobné informace o svém veřejném nabíjení – to vše a mnohem víc prostřednictvím aplikace MINI.

Často kladené otázky a odpovědi

K dispozici máte dvě možnosti, jak uplatnit kupón: Buď to můžete udělat přímo během registrace, nebo později v zákaznické sekci.
Během registrace:
Kód kupónu můžete v posledním kroku registrace zadat do pole „Kupóny“.
V zákaznické sekci:

Přihlaste se ke svému zákaznickému účtu.
- Přejděte k volbě „Smlouvy“.
- Přejděte k volbě „Přidat poukázku“.
- Zadejte kód do volného pole pro kupón.
- Přejděte k volbě „Zkontrolovat kupón“.

Pokud potřebujete další pomoc, obraťte se na zákaznický servis. Kontaktní údaje najdete na našich webových stránkách v sekci „Kontaktovat podporu“.

Pokud nemůžete nabíjecí relaci zahájit, zvažte, prosím, následující doporučení:

Dopředu si v aplikaci zkontrolujte, zda je nabíjecí místo k dispozici nebo zda není mimo provoz.

Pro ověření prostřednictvím aplikace nejprve zkontrolujte, zda nabíjecí stanice podporuje ověření prostřednictvím aplikace nebo QR kódu. Tuto skutečnost zjistíte kliknutím na nabíjecí stanici ve vaší aplikaci. Pokud ověření podporuje, doporučujeme použít tlačítko „Start“ v aplikaci namísto skenování QR kódu umístěného na nabíjecí stanici.

V případě technických nebo fyzických potíží kontaktujte nejprve provozovatele nabíjecího místa. Servisní linku provozovatele najdete na nabíjecí stanici.

Pokud potíže přetrvávají, kontaktujte vaší linku zákaznických služeb, kterou na webu najdete v sekci „kontaktovat podporu“ na stránce podpory.

Do své faktury můžete nahlédnout a stáhnout si ji z našeho webového portálu:
Přihlaste se ke svému zákaznickému účtu.
- Klikněte na „faktura“
- Kliknutím na „ ⤓ “ si stáhnete PDF fakturu
- Kliknutím na soubor PDF si fakturu otevřete

Způsob úhrady si můžete změnit na našem webovém portálu.
Chcete-li změnit údaje o kreditní kartě nebo PayPal:
- Přihlaste se ke svému zákaznickému účtu
- Klikněte na „účet“
- Přejděte na „platební údaje“
- Klikněte vpravo na funkci upravit (ikonka tužky).

Zobrazit všechny často kladené otázky a odpovědi

image

Udržitelná e-mobilita díky ekologické energii

Elektromobily jsou pouze tak ekologické, jako energie, kterou jsou nabitá. To je důvod, proč s MINI Charging děláme nabíjení tak udržitelné, jak je to jen možné.
Zjistit víc

Připojte se ještě dnes a nabíjejte své MINI: Snadno. Kdekoliv. Kdykoliv

Pusťme se do toho

* Kompatibilita konektorů je závislá na modelu vozu.
** Všechny uvedené výhody se řídí nabídkami specifickými pro daný trh a typem modelu vozidla. Podrobné informace o výhodách pro nové vozidlo najdete pod odkazem https://mini-charging.com/web/cs/mini-cz/tariffs.