MINI Charging. Snadno. Kdykoliv. Kdekoliv.

Užívejte si bezproblémové e-mobility díky čtyřem hlavním výhodám. Podívejte se na ně!

Pusťme se do toho

Nabíjení kdekoliv a kdykoliv na území Evropy

Nabíjení bez hranic u 200.121 nabíjecích bodů* kdekoli na území Evropy. Pro každé použití a každé vozidlo – čeká na Vás správný typ nabíjecího režimu a rychlosti. Součástí naší rozsáhlé a neustále se rozšiřující sítě MINI Charging Network jsou stovky provozovatelů nabíjecích bodů (CPO). Stejně tak strategický partner MINI – IONITY se svou rozsáhlou sítí High-Power Charging Network. Se službou MINI Charging můžete nabíjet zelenou elektřinou, tedy plně udržitelně, kdekoliv a kdykoliv.

Maximální komfort a transparentnost

MINI Charging je Vaše osobní komplexní řešení zajišťující maximální komfort a transparentnost. Stačí se jednou zaregistrovat a získáte přístup k celé síti MINI Charging Network prostřednictvím karty MINI Charging Card nebo aplikace MINI. V rámci tarifu Active můžete využívat výhod transparentní, pevné sazby za AC/DC nabíjení (včetně HPC) – vždy budete znát relevantní cenu pro Váš lokální trh a po rychlé kontrole i lokálně optimalizovanou sazbu v jiných evropských zemích. Podrobné informace k Vaší službě MINI Charging najdete na svém řídicím panelu MINI Charging, k němuž můžete získat přístup přes webové stránky nebo prostřednictvím aplikace MINI. Jednou měsíčně Vám zašleme agregovanou fakturu s podrobně rozepsanou historií Vašeho veřejného nabíjení.

Tarify, balíčky a speciální nabídky nabíjení pro nová vozidla

Každý vlastník elektromobilu MINI je oprávněn využívat obecných výhod služby MINI Charging. Tarify Active a Flex Vám umožňují vybrat si tarif v závislosti na svých preferencích užívání. Jste (budete) šťastným majitelem nového elektromobilu MINI? Blahopřejeme! Každý nový elektromobil MINI se dodává s kupónem, s nímž můžete u tarifu Active čerpat výhodu v podobě osvobození od základní ceny na dobu 12 měsíců. Nemusíte se tedy vůbec rozmýšlet – prozkoumejte své návyky v oblasti veřejného nabíjení a využijte výhod v podobě atraktivních pevných sazeb. **

Propojené nabíjení: všechny funkce v aplikaci MINI

Aplikace MINI nabízí rozsáhlou škálu relevantních voleb a funkcí pro Vaše vozidlo. Při plánování delších cest můžete navrhnout cestu optimalizovanou pro nabíjení. Aplikace vám pomůže vybrat správné veřejné nabíjecí stanice, nabízí rozsáhlé volby filtrování a poskytuje podrobné informace o dostupnosti nabíjecích bodů a jejich cenách. Digitální ověření u nabíjecího bodu? Vaše aplikace MINI se o vše postará. Kdykoli během svého každodenního programu můžete zkontrolovat stav nabití. Konec cesty/zpět doma – na řídicím panelu MINI Charging můžete vidět podrobné informace o svém veřejném nabíjení – to vše a mnohem víc prostřednictvím aplikace MINI.

Často kladené otázky a odpovědi

  • Mezinárodní nabíjení bez použití dalších karet nebo uzavírání dalších smluv s jinými poskytovateli.
  • Jedna z nejrozsáhlejších sítí v celé Evropě.
  • Atraktivní a plně transparentní ceny za nabíjení (tarif Active) a nabíjecí relace – on-line a formou měsíčních faktur.
  • Průběžný vývoj s přidáváním nových funkcí.
  • MINI Charging využívá svých dlouholetých zkušeností a integruje data o nabíjecích bodech z různých zdrojů, standardizuje je a postupně zvyšuje kvalitu těchto dat.

Náš produkt vám poskytuje přístup do jedné z největších sítí v Evropě. Naše síť je dostupná i v zahraničí a můžete tedy nabíjet v jakékoliv stanici v naší síti.

Práce s aplikací je mimořádně snadná. Ve zkratce: po přihlášení máte na výběr ze stovek nabíjecích bodů, můžete na ně aplikovat filtr, získat pokyny pro příjezd na adresu nabíjecího bodu a také spustit a ukončit nabíjecí relaci.
Můžete se také podívat na informace na svém účtu a o smlouvě, vytvářet oblíbené položky a mnoho dalšího!

 

Stáhněte si aplikaci s obchodu Apple: https://apps.apple.com/cz/app/mini/id1519459056?l=cs
Stáhněte si aplikaci s obchodu Google: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.mini.connected.mobile20.row

Jedná se o fyzický prostředek k ověření vaší totožnosti, abyste mohli na našich nabíjecích stanicích nabíjet svůj automobil. Jakmile dorazíte na zvolenou stanici, stačí kartu přidržet u čtečky karet a tímto způsobem spustit/ukončit nabíjecí relaci.
Při vyhledávání stanic s funkcí ověření totožnosti nabíjecí kartou můžete v aplikaci nebo na naší webové stránce nastavit filtr tak, aby se vyhledaly pouze nabíjecí stanice, které takovou funkcí disponují.

Zobrazit všechny často kladené otázky a odpovědi

image

Udržitelná e-mobilita díky ekologické energii

Elektromobily jsou pouze tak ekologické, jako energie, kterou jsou nabitá. To je důvod, proč s MINI Charging děláme nabíjení tak udržitelné, jak je to jen možné.
Zjistit víc

Připojte se ještě dnes a nabíjejte své MINI: Snadno. Kdekoliv. Kdykoliv

Pusťme se do toho

* Kompatibilita konektorů je závislá na modelu vozu.
** Všechny uvedené výhody se řídí nabídkami specifickými pro daný trh a typem modelu vozidla. Podrobné informace o výhodách pro nové vozidlo najdete pod odkazem https://mini-charging.com/web/cs/mini-cz/tariffs.