Joy is Electric

Dołącz do jednej z największych sieci publicznego ładowania w Europie – uzyskaj dostęp do 200 121 punktów ładowania.

Rozpocznij

Odkryj MINI Charging

1. Wybierz swoją taryfę

Zapoznaj się z naszymi taryfami oraz dedykowanymi pakietami i zarejestruj się, aby rozpocząć.

2. Aktywuj swoją MINI Charging Card

Aktywuj swoją MINI Charging Card i pobierz aplikację MINI, aby uzyskać dostęp do 200 121 punktów ładowania w całej Europie.

3. Odkryj naszą sieć

Przeglądaj infrastrukturę do ładowania w pobliżu swoich ulubionych lokalizacji, korzystając z naszej mapy. Znajdź swój następny punkt ładowania w mapach MINI bezpośrednio w pojeździe lub w aplikacji MINI.

4. Rozpocznij ładowanie

Użyj karty MINI Charging Card do ładowania lub aplikacji MINI, aby rozpocząć ładowanie.

1. Wybierz taryfę
2. Aktywuj kartę
3. Odkrywaj sieć
4. Rozpocznij ładowanie

Wybierz swoją taryfę, aby uzyskać dostęp do punktów ładowania w całej Europie.

Najlepsze w sektorze e-mobilności

Ładuj w każdym miejscu i czasie w całej Europie

Ładowanie w dowolnym miejscu w 200.121 punktach ładowania w całej Europie z użyciem zielonej energii elektrycznej. Nasza sieć ładowania dysponuje odpowiednimi stacjami ładowania dla Ciebie i Twojego MINI. IONITY HPC również stanowi część naszej rozległej sieci MINI Charging.

Taryfy, pakiety i specjalne oferty dla nowych pojazdów

Każdy kierowca MINI może korzystać z usługi MINI Charging i taryf dostosowanych do indywidualnych preferencji.
Kupujesz nowe MINI? W takiej sytuacji otrzymasz możliwość skorzystania z oferty dla nowych pojazdów, w tym 12 miesięcy bez opłaty podstawowej w taryfie Active. Dla nowych modeli w pełni elektrycznych (BEV) mamy dodatkowe oferty specjalne.

Pełna wygoda i transparentność

Wygodnie w jednym miejscu: Zarejestruj się raz i uzyskaj dostęp do całej sieci dzięki karcie MINI Charging Card lub poprzez aplikację MINI. W taryfie Active możesz się ładować według jednej stałej stawki w punktach AC/DC (również HPC), obowiązującej na danym rynku. Pulpit nawigacyjny MINI Charging jest transparentnym źródłem informacji o historii ładowania i fakturach (w jednej walucie).

Połączone funkcje ładowania: Całość w aplikacji MINI

Znajdź właściwy punkt ładowania, dojedź tam, autoryzuj... i rozpocznij ładowanie. Sprawdzaj stan naładowania zdalnie i miej wgląd we wszystkie sesje ładowania w portalu MINI Charging. To wszystko – a także wiele innych funkcji, również do ładowania w domu – oferuje aplikacja MyMINI.

Szukaj punktów ładowania

200 121
Punkty ładowania*
-
Kraje
-
Punkty ładowania* w Polsce

Wprowadź adres oraz użyj filtra by znaleźć odpowiednie punkty ładowania w pobliżu Twoich często odwiedzanych miejsc. W każdym momencie możesz też sprawdzić ich dostępność.

Poznaj naszą sieć

Dołącz już dziś i naładuj MINI zawsze i wszędzie.

Rozpocznij

FAQ

MINI Charging to usługa ładowania zapewniająca łatwy i wygodny dostęp do publicznej infrastruktury ładowania w ramach sieci MINI Charging.
Umożliwia ona naszym klientom dostęp do publicznych stacji ładowania różnych operatorów za pomocą tylko jednej umowy, zarówno w kraju macierzystym, jak i w innych krajach UE.

 

Klienci pojazdów MINI mają wyłączny dostęp do usług i korzystają z promocji na nowe pojazdy.
Można wybierać między różnymi taryfami (np. taryfa Active ze stałymi stawkami za ładowanie AC/DC) i opcjonalnie dodawać pakiety specyficzne dla CPO.

W ramach procesu rejestracji można określić, czy rejestracja ma nastąpić jako klient prywatny czy biznesowy w kroku rejestracji „Szczegóły płatności” (dotyczy wszystkich naszych istniejących rynków europejskich).
Klienci biznesowi muszą podać ważny numer VAT.
Układ i treść faktury są takie same dla klientów prywatnych i biznesowych, ale w przypadku klientów biznesowych numer VAT jest dodawany do pliku PDF faktury.
Rejestracja jako klient prywatny nie niesie ze sobą dodatkowych ograniczeń.

Umowę można łatwo anulować samodzielnie:

  1. Zalogować się na stronie internetowej
  2. Przejść do umów
  3. Wybrać umowę do anulowania
  4. Rozwiązać umowę

W ten sposób można również wskazać powód anulowania, który pomoże nam ulepszyć świadczone przez nas usługi.

Można również skontaktować się z naszym działem obsługi klienta i poprosić o anulowanie umowy.

Aby usunąć konto, należy:

  • Mieć opłacone wszystkie faktury.
  • Rozwiązać umowę i zablokować kartę do ładowania.

Jeśli dwa powyższe warunki zostaną spełnione, usunięcie konta zostanie wykonane automatycznie przez system po 180 dniach.

Uwaga: Jesteśmy świadomi, że użytkownik ma ogólne prawo do usunięcia swoich danych osobowych zgodnie z RODO, jednak w tym momencie, biorąc pod uwagę, że czasami otrzymujemy informacje o zdarzeniach ładowania z kilkumiesięcznym opóźnieniem, nie możemy wykluczyć, że nie było żadnych sesji ładowania, które musimy zafakturować. Zgodnie z RODO jesteśmy uprawnieni do przechowywania danych użytkownika w tym celu przez ograniczony czas. Zapewniamy, że będziemy wykorzystywać dane przez 180 dni po rozwiązaniu umowy wyłącznie w celu wystawienia faktury, jeśli będzie to konieczne.

W szczególnych przypadkach prosimy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

Zobacz wszystkie FAQ

*Kompatybilność złączy jest zależna od modelu samochodu.