Avastage MINI Charging

Lisateave meie teenuse kohta

1

Registreeruge MINI Charging jaoks

1. Valige tariif, mis vastab enim teie sõiduharjumustele ja -vajadustele. Kui teil juba on MINI Connected sisselogimisandmed, kasutage neid. Vastasel juhul looge uus konto.

2. Sisestage enda ja oma sõiduki kohta natukene teavet. Seda teavet kogutakse peamiselt teie konto loomiseks ning selleks, et saaksite teie sõidukiga sobivaid pakkumisi.

3. Valige teile sobiv makseviis.

4. Tellige MINI Charging Card laadimiskaart, või kui teil on see juba olemas, sisestage oma kaardi number. Võite valida lepingu kohe aktiveerimise või määrata aktiveerimiseks kindla kuupäeva. Teile esitatakse teie lepingust täielik ülevaade. Kui kõik on õigesti, piisab kinnitamiseks ühest klõpsust.

2

Aktiveerige oma MINI Charging Card kaart ja laadige alla MINI rakendus

Pärast oma kaardi aktiveerimist on teenus kohe kasutusvalmis. Rakenduse abil on teil juurdepääs meie laadimisvõrgustikule.

Teil on võimalik otsida laadimisjaamu, kontrollida pistikutüüpe ja nende saadavust ning isegi alustada laadimist. Samuti saate vaadata ja värskendada oma kontot ja arveldusteavet.

3

Uurige meie võrgustikku

Kaart võimaldab teil leida laadimispunkte – meie rakenduses ja veebisaidil. Filtreerige pistikutüüpide, laadimiskiiruste ja saadavuse alusel. Vaadake hinnanguid ja jätke arvustusi.

Samuti on teil otse MINI rakenduses võimalik kuvada teekond soovitud laadimisjaama ja alustada navigeerimist.

Kui jaam pakub kauglaadimise võimalust, siis saate käivitada ka selle protsessi.

4

Alustage laadimist

Laadimisjaamast olenevalt on teil võimalik protsessi erineval moel alustada ja nautida ülimat paindlikkust.

MINI Charging Card: Kasutage MINI Charging Card kaarti, et end laadimisjaamas enne laadimisprotsessi algust autentida.

Kaugalustus ja -lõpetus: Laadimisprotsessi on võimalik alustada ja lõpetada otse rakendusest. Osad laadimisjaamad pakuvad isegi võimalust rakenduse kaudu laadimise edenemist jälgida.

Kõik teie laadimistegevused on kontol näidatud.

Lisateave elektrisõidukite laadimise kohta

Laadimise kestus

Laadimisprotsessi kestus sõltub erinevatest teguritest: aku mahutavus ja tase, sõiduki laadimisjõudlus ning laadimisjaama kiirus ja võimekus.
Elektrisõidukeid saab laadida järgmistel viisidel.
- Vahelduvvool (AC), maksimaalselt 22 kW. See sobib PHEV-idele ja BEV-dele.
- Alalisvool (DC), tuntud ka kui kiirlaadimine, mille algvõimsus on 50 kW. See sobib ainult BEV-dele.
- Süsteem High Power Charging (HPC), on järgmise põlvkonna superkiire DC-laadimistehnika, mis algab võimsusest 150 kW.

Mis see tähendab MINI korral?
Kui täiselektriline MINI saavutab avalikus AC laadimisjaamas mugavalt täislaaditud seisundi umbes 3,5 tunniga, saavutab see MINI Charging Network laadimisjaama DC laadijas 80% laetuse seisundi umbes 36 minutiga.

Pistikutüübid ja kaablid

Punktides on erinevat tüüpi pistikud. Vahelduvvoolujaamades on kõige levinum pistikutüüp Type-2, kuid mõnes kohas on ka pistikutüüp Type-1. Alalisvoolujaamades on kas ccs- või CHAdeMO-pistikud. Euroopa autotootjad kasutavad standardit ccs. 
Laadimiseks vahelduvvoolujaamas peate kaasa võtma oma kaabli Mode 3, kuna enamikus jaamades seda pole. Alalisvoolujaamades ei ole seda vaja, kuna seal on olemas oma ühendatud kaabel. 

Mida see tähendab MINI korral?
Te ei pea mitte millegi pärast muretsema. Teie MINI-ga on juba kaasas sobiv laadimise baaskomplekt Home & Public Charging, sealhulgas teie sõidukile ja piirkonnale sobivad kaablid. Ja... teie MINI juba teab, millist tüüpi laadimiskohad ja pistikud (Type 2 ja/või CCS) on selle sõidukitüübi jaoks õiged ning rakendab rakendustes MINI Maps ja MINI App vaikimisi õigeid filtreid. 

Laadimiskohad

Avalike laadimiskohtade taristu Euroopas kasvab jõudsalt. Euroopas on sadu laadimiskohtade operaatoreid (CPO-sid). Lisaks laadimisvõimalustele kesklinnas on kõik suuremad maanteed nüüd varustatud mõistlike vahemaade järel kiirlaadimisvõimalustega, tavaliselt süsteemiga High Power Charging (HPC). Kõigile selle suure hulga laadimisvõimalustele eraldi juurdepääsuks on üsna raske luua kontosid kõigi erinevate CPO-de juures ja jälgida nende juurdepääsuvahendeid, hindu, kontosid ja arveid.

Mis see tähendab süsteemi MINI Charging korral? MINI Charging koondab valdava osa Euroopa laadimispunktide operaatoritest (CPO) ning lisab pidevalt uusi osalisi ja pakkumisi. Seetõttu piisab ühest lepingust, et tagada mugav täielik juurdepääs kogu võrgule, mis hõlmab nii AC+DC-d kui ka HPC-d. Vaadake meie kaardilt meie võrgu kõiki ja teie sageli külastatava koha Point of Interest lähedal asuvaid laadimispunkte.

Elektrisõiduki laadimine

Laadimisjaama jõudes autendite end sobiva laadimiskaardiga rakenduse või muude digitaalsete/tehniliste lahenduste kaudu. Sõltuvalt laadimispunkti operaatorist (CPO) avate esmalt laadimispunkti või ühendate sõiduki pistikuga.
Kui laadimiskaabel on ühendatud, lukustatakse see enne laadimise algust kindlalt mõlemast otsast. Kaabel jääb lukustatuks kuni laadimisprotsessi lõpuni. Laadimisprotsess peatatakse kas autentimisvahendite uuesti sisselugemisega või lihtsalt auto lukustuse avamisega. Lahutage kaabel. Tehtud.

Mis see tähendab MINI/MINI Charging korral?
MINI Charging kaart või rakendus MINI App on kogu Euroopa ulatusliku laadimiskohtade võrgu võti. Kohanete kiiresti protsessi väikeste erinevustega sõltuvalt CPO-st. Peatage laadimisprotsess kaugjuhtimise teel rakendusega MINI App või lihtsalt avage sõiduki lukustus.

Maksumus ja tariifid

Sõltuvalt vastava laadimiskoha operaatori (CPO) ja/või e-mobiilsuse pakkuja (e-mobility provider (EMP)) pakkumistest on seal erinevaid hinnamudeleid ja -komponente. Hinnad võivad olla minuti või kWh kohta ja varieeruda sõltuvalt ajast. Mõnikord varieeruvad hinnad erinevate CPO-de korral suuresti ja neile kohaldatakse täiendavaid hinnakujunduskomponente (nt blokeerimistasu).
Kui kasutate EMP-d, mis koondab erinevaid CPO-sid, võite saada juurdepääsu suurele võrgule, mis on kasulik mugavuse ja ka standardse hinnakujunduse poolest. Võite kasutada avalikku laadimist paindliku hinnaga (hinnaga ja hinnamudeliga, mille on kehtestanud iga CPO eraldi) või fikseeritud hinnaga (samad hinnad ja hinnakomponendid kõigil CPO-del).

Mis see tähendab MINI Charging korral?
Süsteemides MINI Charging ja Active Tariff saate mugavalt laadida paljude CPO-de juures üle kogu Euroopa – sama atraktiivse fikseeritud AC/DC-hinnaga. Hind on optimeeritud vastavalt energiaturu kohalikele hindadele.

image

Rohelise elektriga kestlik e-mobiilsus

Elektrisõidukid on sama loodussõbralikud nagu energia, millega neid laetakse. Seetõttu teeme kõik, et muuta laadimised võimalikult jätkusuutlikuks.

Uurige lähemalt

Liituge täna ja nautige oma MINI sõidukit millal iganes, kus iganes.

Alustage