MINI Charging. Lihtne. Igal ajal. Kõikjal.

Nautige tõrgeteta e-mobiilsust tänu neljale põhieelisele Tutvuge nende alljärgnevalt!

Alustage

highlightsPage.imageAlt.priceTransparency

Laadige kõikjal ja igal ajal kogu Euroopas

Laadimine laadimiskohad* 200.121 kogu Euroopas. Iga kasutusjuhtumi ja sõiduki puhul – õiget tüüpi laadimisrežiim ja -kiirus on valmis ja ootavad teid. Sajad laadimispunktide operaatorid (CPO-d) moodustavad osa meie olulisest ja pidevalt laienevast laadimisvõrgust MINI Charging Network. Samuti ka strateegiline MINI partner IONITY oma ulatusliku laadimisvõrguga High-Power Charging Network. Süsteemis MINI Charging laetakse rohelist elekterit, mis on igal pool ja igal ajal täiesti jätkusuutlik.
highlightsPage.imageAlt.chargingConvenience

Täielik mugavus ja läbipaistvus

MINI Charging on teie personaalne kõik-ühes täismugavuse ja -läbipaistvuse lahendus. Registreerute üks kord ja pääsete kaardiga MINI Charging Card või rakendusega MINI App juurde kogu võrgule MINI Charging Network. Süsteemis Active Tariff saate kasu ühest kindlast fikseeritud AC/DC (sh HPC) hinnamäärast - teate alati ühte kindlat kogu kohaliku turu hinda ja pärast lokaalselt optimeeritud hinnamäära kiirkontrolli teate hinda ka teistes Euroopa riikides. Süsteemi MINI Charging oma üksikasjad leiate MINI Charging armatuurlaua veebisaidi või rakenduse MINI App kaudu. Kord kuus saadame teile koondarve, kus on näidatud teie avalik laadimisajalugu.
highlightsPage.imageAlt.borderlessTravel

Tariifid, paketid ja uute sõidukite laadimise eripakkumised

Iga MINI elektriauto omanik saab kasu süsteemi MINI Charging üldeelistest. Süsteemid Active ja Flex Tariffs on teie valida sõltuvalt teie kasutuseelistusest. Kas olete tuttuue elektrilise MINI õnnelik omanik? Õnnitleme! Kõigi uute MINI elektrisõidukitega on kaasas süsteemi Active Tariff 12-kuuline baastasuta (no Base Fee) vautšer. Nii et pole vaja üle mõtelda - hinnake oma avaliku laadimise harjumusi, millega atraktiivsete fikseeritud hinnamäärade korral võidate. **
highlightsPage.imageAlt.atAGlance

Ühendatud laadimine. Kõik rakenduses MINI App

Rakendus MINI App aitab teid suure hulga asjakohaste sõidukiomaduste ja -funktsioonide kasutamisel. Kavandage pikemateks sõitudeks optimeeritud laadimiskordadega marsruut. Rakendus aitab teil valida avaliku laadimise õiged kohad, pakkudes ulatuslikke filtreerimisvalikuid ning teavet laadimispunktide ja hinna kohta. Digitaalne autentimine laadimiskoht? Teie rakendus MINI App tagab selle. Kontrollige oma laadimisseisundit igal ajal, järgides samas oma tavatoiminguid. Sõidu lõpp/tagasi kodus – MINI Charging armatuurlaud näitab teile avaliku laadimise üksikasju – kõike seda ja rohkemgi veel rakenduse MINI App kaudu.

KKK

Vautšeri lunastamiseks on kaks võimalust: kohe registreerimisel või hiljem kliendikeskkonnas.
Registreerimisel:
Saate oma vautšeri koodi sisestada registreerimise viimases sammus väljal „Vautšer“.
Kliendikeskkonnas:

Logige kliendikeskkonda sisse.
- Liikuge „Lepingud“ juurde.
- Liikuge „Lisa vautšer“ juurde.
- Sisestage oma kood vautšeri tühjale väljale.
- Liikuge „Kontrollige vautšerit“ juurde.

Kui teil on veel abi vaja, siis võtke ühendust toega, mille kontaktandmed leiate meie veebilehelt „Toega ühendust võtmine“ alt.

Kui te ei saa laadimisseanssi alustada, proovige järgmist.

Kontrollige rakendusest eelnevalt, kas laadimisjaam on saadaval või mitte.

Rakenduse kaudu autentimiseks kontrollige kõigepealt, kas laadimisjaam toetab autentimist rakenduse või QR-koodi kaudu. Selle teadasaamiseks klõpsake rakenduses laadimisjaamal. Kui see toetab, on soovitatav laadimisjaamal oleva QR-koodi skannimise asemel kasutada rakenduses nuppu „Alusta“.

Tehniliste või füüsiliste probleemide korral pöörduge kõigepealt laadimisjaama käitaja poole. Käitaja numbri leiate laadimisjaamalt.

Kui probleem ei lahene, võtke ühendust klienditeenindusega numbril, mille leiate veebisaidil tugilehe jaotisest „Võtke ühendust toega“.

Saate oma arvet vaadata ja selle alla laadida meie veebiportaalis, tehes järgmist.
Logige oma kliendikontole sisse.
- Klõpsake nuppu „Arve“.
- Klõpsake nuppu „ ⤓ “, et laadida arve alla PDF-vormingus.
- Klõpsake PDF-failil ja avage see.

Saate oma makseviisi muuta meie veebiportaalis.
Krediitkaardi või PayPali teabe muutmiseks tehke järgmist.
- Logige oma kliendikontole sisse.
- Klõpsake nuppu „Konto“.
- Kerige alla valiku „Makseandmed“ juurde.
- Klõpsake paremal küljel asuval redigeerimisfunktsioonil (pliiatsi ikoon).

Vaadake kõiki KKK-sid

image

Rohelise elektriga kestlik e-mobiilsus

Elektrisõidukid on sama loodussõbralikud nagu energia, millega neid laetakse. Seetõttu teeme kõik, et muuta laadimised võimalikult jätkusuutlikuks.
Uurige lähemalt

Liituge juba täna ja laadige oma MINI: Lihtne. Kõikjal. Igal ajal

Alustage

* Pistikute ühilduvus sõltub sõiduki mudelist.
** Kõik siin kirjeldatud eelised sõltuvad turupõhistest pakkumistest ja sõidukimudeli tüübist. Uutele liituvatele sõidukitele kohalduvate eeliste kohta lisateabe saamiseks vt https://mini-charging.com/web/et/mini-ee/tariffs.