Izpētiet MINI Charging

Uzziniet vairāk par mūsu pakalpojumiem

1

Reģistrēties MINI Charging

1. Izvēlieties tarifu, kas vislabāk atbilst jūsu braukšanas paradumiem un vajadzībām. Ja jums jau ir MINI Connected pieteikšanās informācija, lūdzu, izmantojiet to. Pretējā gadījumā, lūdzu, izveidojiet jaunu kontu.

2. Norādiet nedaudz informācijas par jums un jūsu transportlīdzekli. Šī informācija galvenokārt tiek vākta, lai izveidotu jūsu kontu un nodrošinātu, ka saņemat piedāvājumus, kas atbilst jūsu transportlīdzeklim.

3. Izvēlieties vēlamo samaksas veidu.

4. Pasūtiet MINI Charging Card uzlādes karti vai, ja jums tāda jau ir, ievadiet kartes numuru. Varat izvēlēties aktivizēt līgumu tūlīt pat vai arī iestatīt konkrētu aktivizācijas datumu. Jūs saņemsiet pilnu līguma pārskatu. Ja viss ir pareizi, vienkārši noklikšķiniet uz «Apstiprināt».

2

Aktivizējiet savu MINI Charging Card karti un lejupielādējiet MINI lietotni

Pakalpojums jums būs pieejams nekavējoties, kolīdz aktivizēsiet karti. Lietotne jums ļauj piekļūt mūsu uzlādes tīklam.

Jūs varat meklēt uzlādes stacijas, pārbaudīt kontakta tipus un to pieejamību, kā arī uzsākt uzlādes procesu. Jūs varat arī apskatīt un atjaunināt savu konta un rēķinu informāciju.

3

Iepazīt mūsu tīklu

Karte jums ļauj atrast uzlādes punktus gan mūsu lietotnē, gan tīmekļa vietnē. Izmantojiet kontakta tipu, uzlādes ātruma un pieejamības filtru. Apskatiet vērtējumus un atstājiet atsauksmes.

Jūs varat attēlot maršrutu uz vēlamo uzlādes staciju un uzsākt navigāciju tieši MINI lietotnē.

Un, ja stacija piedāvā attālinātu uzlādi, jūs varat uzsākt arī šo procesu.

4

Sākt uzlādi

Atkarībā no uzlādes stacijas jūs varat procesu uzsākt dažādos veidos un izbaudīt maksimālu elastību.

MINI Charging Card: Izmantojiet savu MINI Charging Card karti, lai autentificētos uzlādes stacijā, pirms sākat uzlādes procesu.

Attālināta uzsākšana un apturēšana: Uzsāciet un apturiet uzlādes procesu tieši lietotnē. Dažas uzlādes stacijas jums ļauj sekot līdzi uzlādes procesam arī lietotnē.

Visas uzlādes darbības tiek parādītas jūsu kontā.

Uzziniet vairāk par elektroautomobiļu uzlādi

Uzlādes ilgums

Uzlādes procesa ilgums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem: akumulatora ietilpības un līmeņa, transportlīdzekļa uzlādes veiktspējas, kā arī uzlādes stacijas ātruma un jaudas.
Elektriskos transportlīdzekļus var uzlādēt, izmantojot:
- Maiņstrāva (AC) ar maksimālo jaudu 22 kW. Tas ir piemērots PHEV un BEV automobiļiem.
- Līdzstrāvas (DC), kas pazīstama arī kā ātrā uzlāde, kuras jauda sākas no 50 kW. Tas ir piemērots tikai BEV automobiļiem.
- Lieljaudas uzlāde (HPC) ir nākamās superātrās paaudzes līdzstrāvas uzlādes tehnoloģija, kuras jauda sākas no 150 kW.

Ko tas nozīmē, runājot par MINI?
Pilnībā elektriskais MINI ērti sasniedz pilnu jaudu aptuveni 3,5 stundās, izmantojot publisko maiņstrāvas lādētāju, bet ar līdzstrāvas lādētāju MINI Charging tīklā tas sasniedz 80% uzlādes līmeni aptuveni 36 minūtēs.

Spraudņu veidi un kabeļi

Ir pieejami dažādi spraudņu veidi. Maiņstrāvas stacijās visbiežāk izmanto 2. tipa spraudņus, taču dažās ir arī 1. tipa spraudņi. Līdzstrāvas stacijām ir ccs vai CHAdeMO spraudņi. Eiropas automobiļu ražotāji izmanto ccs standartu. 
Maiņstrāvas uzlādei jums būs jāņem līdzi savs 3. režīma kabelis, jo lielākajai daļai staciju nav pievienots savs. Līdzstrāvas lādētājiem tas nav nepieciešams, jo tiem ir pievienots fiksēts kabelis. 

Ko tas nozīmē, runājot par MINI?
Jums nav ne par ko jāuztraucas. Jūsu MINI jau ir aprīkots ar piemērotu bāzes komplektu mājas un publiskajai uzlādei, ieskaitot jūsu transportlīdzeklim un reģionam piemērotus kabeļus. Un... jūsu MINI zina, kuri uzlādes punkti un savienotāji (2. tipa un/vai CCS) ir piemēroti jūsu transportlīdzekļa tipam, un pēc noklusējuma piemēro pareizos filtrus MINI kartēs un lietotnē MINI. 

Uzlādes punkti

Publiskās uzlādes infrastruktūra Eiropā stabili turpina attīstīties. Visā Eiropā ir simtiem uzlādes punktu operatoru (CPO). Papildus uzlādes iespējām pilsētas centrā visas lielākās automaģistrāles tagad ir aprīkotas ar ātrās uzlādes iespējām - parasti lieljaudas uzlādi (HPC) - saprātīgos attālumos. Lai individuāli piekļūtu šim plašajam uzlādes iespēju skaitam, ir diezgan sarežģīti izveidot kontus pie visiem dažādajiem uzlādes punktu operatoriem un sekot līdzi piekļuves līdzekļiem, cenām, kontiem un rēķiniem.

Ko tas nozīmē, runājot par MINI Charging? MINI Charging apvieno lielāko daļu uzlādes punktu operatoru visā Eiropā un nepārtraukti pievieno jaunus dalībniekus un piedāvājumus. Tāpēc ar vienu līgumu jūs varat ērti piekļūt visam tīklam, kas aptver maiņstrāvu un līdzstrāvu, tostarp HPC. Apskatiet mūsu karti, lai redzētu visus uzlādes punktus, kas atrodas mūsu tīklā un jūsu bieži apmeklētā apskates punkta tuvumā.

Elektriskā transportlīdzekļa uzlāde

Ierodoties pie uzlādes stacijas, jūs autentificējat sevi ar piemērotu uzlādes karti, izmantojot lietotni vai citus digitālos/tehniskos risinājumus. Atkarībā no uzlādes punkta operatora (CPO) vispirms jāatbloķē uzlādes punkts vai jāpievieno transportlīdzeklis.
Kolīdz uzlādes kabelis ir pieslēgts, tas pirms uzlādes sākuma abās pusēs tiek droši nobloķēts. Tas paliek bloķēts, kamēr uzlādes process nav izbeigts. Uzlādes process tiek pārtraukts vai nu nolasot autentifikācijas līdzekli, vai vienkārši atbloķējot automašīnu. Atvienojiet kabeli. Gatavs.

Ko tas nozīmē, runājot par MINI/MINICharging?
Jūsu MINI Charging karte vai MINI lietotne ir jūsu atslēga uz plašu uzlādes punktu tīklu visā Eiropā. Jūs ātri pamanīsiet nelielas procesu atšķirības atkarībā no CPO. Pārtrauciet uzlādes procesu attālināti, izmantojot MINI lietotni, vai vienkārši atbloķējiet transportlīdzekli.

Izmaksas un tarifi

Atkarībā no attiecīgā uzlādes punktu operatora (CPO) un/vai e-mobilitātes pakalpojumu sniedzēja (EMP) piedāvājuma ir dažādi cenu modeļi un sastāvdaļas. Cenas var būt par minūti vai par kWh un var atšķirties atkarībā no laika. Dažkārt cenas ievērojami atšķiras atkarībā no CPO, un tām piemēro papildu cenu komponentus (piemēram, bloķēšanas maksu).
Ja izmantojat EMP, kas apvieno dažādu CPO piekļuvi uzlādes punktiem, varat piekļūt plašam tīklam, izbaudot ērtību un arī standartizētas cenu veidošanas iespējas. Jūs varat izmantot publisko maksas iekasēšanu par elastīgu cenu (cenu un izcenošanas modeli nosaka atsevišķs CPO) vai fiksētu cenu (vienotas cenas un cenu komponenti attiecas uz visiem piedāvājumā iekļautajiem CPO).

Ko tas nozīmē, runājot par MINI Charging?
Ar MINI Charging un aktīvo tarifu jūs varat ērti uzlādēt akumulatoru dažādos CPO visā Eiropā - par vienu pievilcīgu fiksētu AC/DC tarifu. Likme tiek optimizēta katram tirgum, pamatojoties uz vietējām enerģijas tirgus cenām.

image

Ilgtspējīga e-mobilitāte, izmantojot zaļo enerģiju

Elektroautomobiļi ir tikai tik draudzīgi videi, cik draudzīga ir enerģija, ar ko tie tiek uzlādēti. Tāpēc mēs esam apņēmušies uzlādes sesiju padarīt pēc iespējas ilgtspējīgāku.

Uzzināt vairāk

Pievienojieties jau šodien un uzlādējiet savu MINI jebkurā vietā, jebkurā laikā.

Sāciet