Zaļā elektrība uzlādei

Elektriskie automobiļi var būt videi draudzīgi tikai tad, ja tie atbalsta atjaunojamo energoresursu izmantošanu. Tāpēc mēs esam apņēmušies uzlādes sesiju padarīt pēc iespējas ilgtspējīgāku.

Sāciet

image

Kādēļ zaļā elektrība?

Lai elektromobilitāti veidotu patiesi ilgtspējīgu, ir svarīgi ņemt vērā visus vērtību radīšanas ķēdes posmus. Viens no svarīgākajiem faktoriem šajā gadījumā ir uzlādēšana.
image

Atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšana

MINI ChargingTādējādi tiek veicināta atjaunojamās enerģijas izmantošana un nodrošināts, ka katrā uzlādes reizē ekvivalentu patērētās enerģijas daudzumu ievada strāvas tīklā "zaļās" enerģijas veidā. Šo patērētās enerģijas daudzuma harmonizēšanu nodrošina ar tā sauktajiem izcelsmes garantijas apliecinājumiem.
image

Centralizēta sistēma

Izcelsmes garantijas apliecinājumi ir Eiropā iedibināta zaļās elektroenerģijas sertifikātu forma (tā sauktie enerģijas atribūtu sertifikāti - EAC), kas apliecina, kā un kur elektroenerģija ir ražota no atjaunojamiem energoresursiem. Tāpēc tos dēvē arī par elektrības "dzimšanas apliecību". Elektroenerģijas ražotājiem, kas rada elektroenerģiju no atjaunojamajiem energoresursiem, neatkarīgas reģistrācijas iestādes var izsniegt šādas izcelsmes garantijas apliecinājumus par saražotās un tīklā piegādātās elektroenerģijas daudzumu.
image

Atjaunojamie resursi

Kopā ar saviem partneriem mēs iegūstam izcelsmes garantijas apliecinājumu par iekasēšanas procesiemMINI Charging un "dzēšam" (t. i., atzīmējam tos kā izmantotus). Šeit izmantotās izcelsmes garantijas apliecinājums garantē, ka tīklā tika ievadīta enerģija no atjaunojamo energoresursu kurināmā ražotnēm. Tādējādi tiek atbalstītiMINI Charging videi draudzīgi enerģijas ražošanas veidi.

Pievienojieties jau šodien un uzlādējiet savu MINI jebkurā vietā, jebkurā laikā

Sāciet