MINI Charging. Viegli. Jebkurā laikā. Jebkur.

Izbaudiet nevainojamu e-mobilitāti, pateicoties četrām galvenajām priekšrocībām. Tās norādītas tālāk!

Sāciet

Uzlādējiet jebkurā vietā un jebkurā laikā visā Eiropā

Uzlāde bez robežām 200.121 uzlādes punktos* visā Eiropā. Jebkuram lietošanas gadījumam un jebkuram transportlīdzeklim - jūs gaida pareizais uzlādes režīms un ātrums. Simtiem uzlādes punktu operatoru (CPO) ir daļa no mūsu ievērojamā un nepārtraukti augošā MINI Charging punktu tīkla. Tostarp arī MINI stratēģiskais partneris IONITY ar savu plašo lieljaudas uzlādes tīklu. Ar MINI Charging jūs uzlādējat ar aļo strāvu - pilnībā ilgtspējīgi jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Pilnīga ērtība un caurskatāmība

MINI Charging ir jūsu personīgais ērtību un caurskatāmības risinājums. Jūs reģistrējaties vienu reizi, lai piekļūtu visam MINI Charging tīklam, izmantojot MINI Charging Card vai MINI lietotni. Izmantojot aktīvo tarifu, jūs varēsiet izmantot vienu pārredzamu fiksētu AC/DC (ieskaitot HPC) tarifu - jūs vienmēr zināsiet vienu atbilstošu cenu visā jūsu vietējā tirgū un pēc ātras pārbaudes uzzināsiet vietēji optimizētu tarifu citās Eiropas valstīs. Jūsu MINI uzlādes informācija ir atrodama jūsu MINI Charging panelī, izmantojot tīmekļa vietni vai lietotni MINI. Reizi mēnesī mēs jums nosūtīsim apkopotu rēķinu ar detalizētu informāciju par jūsu publiskās uzlādes vēsturi.

Tarifi, paketes un īpašie piedāvājumi jaunu transportlīdzekļu uzlādei

Jebkurš MINI elektromobiļa īpašnieks var izmantot MINI Charging vispārējās priekšrocības. Aktīvos un elastīgos tarifus varat izvēlēties atkarībā no savām lietošanas vēlmēm. Jums ir paveicies (būt) pavisam jauna elektriskā MINI īpašniekam? Apsveicam! Jebkuram jaunam elektriskajam MINI automobilim tiek piešķirts 12 mēnešu kupons aktīvajam tarifam bez bāzes maksas. Tāpēc nevajag pārdomāt - izpētiet savus publiskās uzlādes paradumus, izmantojot pievilcīgas fiksētās likmes. **

Savienotā uzlāde: Viss MINI lietotnē

Lietotne MINI App ir jūsu pavadonis plašam svarīgu transportlīdzekļa funkciju un funkcionalitāšu klāstam. Plānojot garākus braucienus, paredziet uzlādei optimizētu maršrutu. Lietotne palīdz izvēlēties pareizās publiskās uzlādes vietas, piedāvājot plašas filtrēšanas iespējas un sniedzot informāciju par uzlādes punktu pieejamību un cenām. Digitālā autentifikācija uzlādes punktā? Jūsu lietotne MINI par to parūpēsies! Jebkurā laikā pārbaudiet uzlādes stāvokli, veicot savus ikdienas darbus. Brauciena beigas/atgriešanās mājās - MINI Charging panelis parāda jūsu publiskās uzlādes informāciju - tas viss un vēl vairāk, izmantojot MINI lietotni.

BUJ

  • Starptautiska uzlāde bez papildu kartēm vai papildu līgumiem ar citiem pakalpojumu sniedzējiem.
  • Viens no lielākajiem tīkliem visā Eiropā.
  • Pievilcīgas un pilnībā pārskatāmas uzlādes cenas (Active tarifs) un uzlādes sesijas tiešsaistē un ikmēneša rēķinā.
  • Pastāvīga pilnveide, ieviešot novatoriskas funkcijas.
  • MINI Charging integrē uzlādes punktu datus no dažādiem avotiem, standartizē tos un pastāvīgi uzlabo datu kvalitāti, balstoties uz daudzu gadu pieredzi.

Mūsu piedāvātais produkts nodrošina piekļuvi vienam no lielākajiem tīkliem Eiropā. Tas ir pieejams vairākās valstīs, tāpēc uzlādi varēsiet veikt jebkurā tīkla stacijā.

Lietotne ir ļoti viegli lietojama. Īsumā: pēc pieteikšanās varat izvēlēties no tūkstošiem uzlādes punktu, filtrēt tos, saņemt norādes uz uzlādes punktu adresi, kā arī sākt un beigt uzlādes sesijas.
Iespējams arī aplūkot sava konta un līguma datus, izveidot iecienītākos un veikt vēl daudz ko citu!

 

Lejupielādējiet lietotni no Apple Store: https://apps.apple.com/lv/app/mini/id1519459056?l=lv
Lejupielādējiet lietotni no Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.mini.connected.mobile20.row

Šis ir Jūsu fiziskās autentifikācijas līdzeklis, lai varētu uzlādēt savu automašīnu mūsu uzlādes stacijās. Esot izvēlētajā stacijā, vienkārši pietuviniet savu karti nolasīšanas iekārtai, un pēc tam būs iespējams uzsākt / apturēt uzlādes sesijas.
Meklējot staciju, kurās iespējama autentificēšanās ar uzlādes karti, lietotnē vai mūsu tīmekļvietnē varat iestatīt šādu uzlādes staciju atlasīšanas filtru.

Apskatiet visus BUJ

image

Ilgtspējīga e-mobilitāte, izmantojot zaļo enerģiju

Elektroautomobiļi ir tikai tik draudzīgi videi, cik draudzīga ir enerģija, ar ko tie tiek uzlādēti. Tāpēc mēs esam apņēmušies uzlādes sesiju padarīt pēc iespējas ilgtspējīgāku.
Uzzināt vairāk

Pievienojieties šodien un uzlādējiet savu MINI: Viegli. Jebkur. Jebkurā laikā

Sāciet

* Savienotāju saderība ir atkarīga no automašīnas modeļa.
** Visas norādītās priekšrocības ir specifisku tirgus piedāvājumu un transportlīdzekļa modeļa veida subjekts. Lai iegūtu informāciju par jaunu transportlīdzekļu priekšrocībām, uz kuriem tās attiecas, skatiet https://mini-charging.com/web/lv/mini-lv/tariffs.