MINI Charging. Viegli. Jebkurā laikā. Jebkur.

Izbaudiet nevainojamu e-mobilitāti, pateicoties četrām galvenajām priekšrocībām. Tās norādītas tālāk!

Sāciet

highlightsPage.imageAlt.priceTransparency

Uzlādējiet jebkurā vietā un jebkurā laikā visā Eiropā

Uzlāde bez robežām 200.121 uzlādes punktos* visā Eiropā. Jebkuram lietošanas gadījumam un jebkuram transportlīdzeklim - jūs gaida pareizais uzlādes režīms un ātrums. Simtiem uzlādes punktu operatoru (CPO) ir daļa no mūsu ievērojamā un nepārtraukti augošā MINI Charging punktu tīkla. Tostarp arī MINI stratēģiskais partneris IONITY ar savu plašo lieljaudas uzlādes tīklu. Ar MINI Charging jūs uzlādējat ar aļo strāvu - pilnībā ilgtspējīgi jebkurā vietā un jebkurā laikā.
highlightsPage.imageAlt.chargingConvenience

Pilnīga ērtība un caurskatāmība

MINI Charging ir jūsu personīgais ērtību un caurskatāmības risinājums. Jūs reģistrējaties vienu reizi, lai piekļūtu visam MINI Charging tīklam, izmantojot MINI Charging Card vai MINI lietotni. Izmantojot aktīvo tarifu, jūs varēsiet izmantot vienu pārredzamu fiksētu AC/DC (ieskaitot HPC) tarifu - jūs vienmēr zināsiet vienu atbilstošu cenu visā jūsu vietējā tirgū un pēc ātras pārbaudes uzzināsiet vietēji optimizētu tarifu citās Eiropas valstīs. Jūsu MINI uzlādes informācija ir atrodama jūsu MINI Charging panelī, izmantojot tīmekļa vietni vai lietotni MINI. Reizi mēnesī mēs jums nosūtīsim apkopotu rēķinu ar detalizētu informāciju par jūsu publiskās uzlādes vēsturi.
highlightsPage.imageAlt.borderlessTravel

Tarifi, paketes un īpašie piedāvājumi jaunu transportlīdzekļu uzlādei

Jebkurš MINI elektromobiļa īpašnieks var izmantot MINI Charging vispārējās priekšrocības. Aktīvos un elastīgos tarifus varat izvēlēties atkarībā no savām lietošanas vēlmēm. Jums ir paveicies (būt) pavisam jauna elektriskā MINI īpašniekam? Apsveicam! Jebkuram jaunam elektriskajam MINI automobilim tiek piešķirts 12 mēnešu kupons aktīvajam tarifam bez bāzes maksas. Tāpēc nevajag pārdomāt - izpētiet savus publiskās uzlādes paradumus, izmantojot pievilcīgas fiksētās likmes. **
highlightsPage.imageAlt.atAGlance

Savienotā uzlāde: Viss MINI lietotnē

Lietotne MINI App ir jūsu pavadonis plašam svarīgu transportlīdzekļa funkciju un funkcionalitāšu klāstam. Plānojot garākus braucienus, paredziet uzlādei optimizētu maršrutu. Lietotne palīdz izvēlēties pareizās publiskās uzlādes vietas, piedāvājot plašas filtrēšanas iespējas un sniedzot informāciju par uzlādes punktu pieejamību un cenām. Digitālā autentifikācija uzlādes punktā? Jūsu lietotne MINI par to parūpēsies! Jebkurā laikā pārbaudiet uzlādes stāvokli, veicot savus ikdienas darbus. Brauciena beigas/atgriešanās mājās - MINI Charging panelis parāda jūsu publiskās uzlādes informāciju - tas viss un vēl vairāk, izmantojot MINI lietotni.

BUJ

Kuponu varat izmantot mūsu tīmekļa portālā:

Piesakieties klienta kontā.
- Noklikšķiniet uz "Līgums"
- Noklikšķiniet uz "Izmantot kuponu"
- Ierakstiet koda numuru kupona tukšajā vietā
- Noklikšķiniet uz "Pārbaudīt kuponu"

Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, lūdzu, sazinieties ar klientu dienestu — tā kontaktinformācija ir redzama tīmekļa vietnes sadaļā “Sazināties ar atbalsta dienestu”.

Ja neizdodas sākt uzlādes sesiju, lūdzu, ņemiet vērā šādus ieteikumus:

Laicīgi pārbaudiet lietotnē, vai uzlādes stacija ir pieejama vai šobrīd nedarbojas.

Ja vēlaties apstiprinājumu veikt ar lietotni, lūdzu, vispirms pārbaudiet, vai uzlādes stacija atbalsta apstiprinājumu ar lietotni vai QR kodu. To varat noskaidrot, noklikšķinot uz uzlādes stacijas lietotnes vidē. Ja tā atbalsta šādu iespēju, ieteicams izmantot lietotnes pogu “Sākt”, nevis skenēt uzlādes stacijā izvietoto QR kodu.

Ja rodas tehniskas vai fiziskas problēmas, lūdzu, vispirms sazinieties ar uzlādes stacijas operatoru. Operatora telefona numurs ir norādīts uz uzlādes stacijas.

Ja problēmu tomēr neizdodas atrisināt, lūdzu, sazinieties ar klientu dienestu — tā kontaktinformācija ir redzama tīmekļa vietnes sadaļā “Sazināties ar atbalsta dienestu”.

Rēķinu varat apskatīt un lejupielādēt mūsu tīmekļa portālā:
Pierakstieties klienta kontā.
- Noklikšķiniet uz "Rēķins"
- Noklikšķiniet uz " ⤓ ", lai lejupielādētu rēķinu PDF formātā
- Noklikšķiniet uz PDF faila, lai to atvērtu

Maksājuma metodi var nomainīt mūsu tīmekļa portālā.
Lai nomainītu kredītkartes vai PayPal informāciju:
- Pierakstieties klienta kontā
- Noklikšķiniet uz "Konts"
- Ritiniet līdz "Samaksas informācija"
- Noklikšķiniet uz rediģēšanas funkcijas labajā pusē (zīmuļa ikona).

Apskatiet visus BUJ

image

Ilgtspējīga e-mobilitāte, izmantojot zaļo strāvu

Elektroautomobiļi ir tikai tik draudzīgi videi, cik draudzīga ir enerģija, ar ko tie tiek uzlādēti. Tāpēc mēs esam apņēmušies katru uzlādes sesiju padarīt pēc iespējas ilgtspējīgu.
Uzzināt vairāk

Pievienojieties šodien un uzlādējiet savu MINI: Viegli. Jebkur. Jebkurā laikā

Sāciet

* Savienotāju saderība ir atkarīga no automašīnas modeļa.
** Visas norādītās priekšrocības ir specifisku tirgus piedāvājumu un transportlīdzekļa modeļa veida subjekts. Lai iegūtu informāciju par jaunu transportlīdzekļu priekšrocībām, uz kuriem tās attiecas, skatiet https://mini-charging.com/web/lv/mini-lv/tariffs.