MINI Charging. Jednoducho. Kedykoľvek. Kdekoľvek.

Užite si plynulú e-mobilitu vďaka štyrom hlavným výhodám. Pozrite si ich nižšie!

Začíname

Nabíjajte kdekoľvek a kedykoľvek v celej Európe

Nabíjanie bez hraníc na 200.121 nabíjacích staniciach* po celej Európe. Pre každý prípad použitia a pre každé vozidlo na Vás čaká ten správny typ nabíjacieho režimu a rýchlosti. Stovky prevádzkovateľov nabíjacích staníc (PNS) sú súčasťou našej neustále a stabilne sa rozširujúcej siete MINI Charging. Takým je aj strategický partner MINI IONITY so svojou rozsiahlou vysokovýkonnou nabíjacou sieťou. S MINI Charging nabíjate so zelenou elektrinou – úplne udržateľne kdekoľvek a kedykoľvek.

Úplné pohodlie a transparentnosť

MINI Charging je Vaším osobným univerzálnym riešením plným pohodlia a transparentnosti. Registrujete sa raz a získate prístup do celej siete MINI Charging prostredníctvom karty MINI Charging Card alebo aplikácie MINI. V tarife Active využívate výhody jednej transparentnej pevnej sadzby za striedavý/jednosmerný prúd (vrátane VVN), vždy budete poznať jednu relevantnú cenu na celom miestnom trhu a po rýchlej kontrole aj lokálne optimalizovanú sadzbu v ostatných európskych krajinách. Podrobnosti o službe MINI Charging nájdete na paneli MINI Charging alebo v aplikácii MINI. Raz za mesiac vám pošleme súhrnnú faktúru s podrobne uvedenou históriou Vášho verejného nabíjania.

Tarify, balíka a špeciálne ponuky nabíjania pre nové vozidlá

Každý majiteľ elektromobilu MINI má nárok na všeobecné výhody služby MINI Charging. Môžete si vybrať z taríf Active a Flex v závislosti od Vašich preferencií používania. Máte to šťastie, že ste majiteľom úplne nového elektromobilu MINI? Gratulujeme! Každý nový elektromobil MINI sa dodáva spolu s poukážkou na bezplatný 12-mesačný základný poplatok pre tarifu Active. Nemusíte viac rozmýšľať – zvyknite si na verejné nabíjanie a získajte atraktívne pevné sadzby. **

Nabíjanie pripojením: Všetko v aplikácii MINI

Aplikácia MINI je Vaším spoločníkom s obrovským množstvom vhodných funkcií pre vozidlo. Počas plánovania dlhších ciest si navrhnite optimalizovanú trasu s ohľadom na nabíjanie. Aplikácia Vám pomôže vybrať tie správne miesta pre verejné nabíjanie a ponúka obrovské možnosti filtrovania a podrobností o dostupnosti jednotlivých nabíjacích miest a ich cenách. Je na nabíjacej stanici potrebné digitálne overenie totožnosti? Žiadny problém vďaka aplikácie MINI. Pozrite si svoj prehľad nabíjania kedykoľvek chcete. Po návrate z výletu/pracovnej cesty – panel MINI Charging Vám ukáže podrobnosti o Vašom verejnom nabíjaní – toto všetko a oveľa viac v aplikácii MINI.

FAQ

  • Medzinárodné nabíjanie bez potreby vlastniť viacero kariet alebo doplnkové zmluvy s ostatnými poskytovateľmi.
  • Jedna z najväčších sietí v celej Európe.
  • Atraktívne a úplne transparentné ceny nabíjania (tarifa Active) a nabíjacie relácie – online a na mesačnej faktúre.
  • Nepretržitý vývoj vďaka inovatívnym funkciám.
  • MINI Charging zahŕňa nabíjacie body z rôznych zdrojov, štandardizuje ich a nepretržite zlepšuje kvalitu údajov na základe mnohoročných skúseností.

Vďaka nášej službe máte prístup k jednej z najväčších sietí v Európe. Naša sieť je dostupná cezhranične, takže nabíjať môžete na každej stanici v našej sieti.

Používanie aplikácie je veľmi jednoduché. V skratke: Po prihlásení si môžete vybrať zo stoviek nabíjacích miest, filtrujte ich, získajte navigáciu k adrese nabíjacieho miesta a tiež spustite a ukončite nabíjacie relácie.
Tiež sa môžete pozrieť do svojho účtu a na podrobnosti k zmluve, vytvoriť obľúbené miesta a oveľa viac!

 

Stiahnite si aplikáciu z obchodu Apple Store: https://apps.apple.com/sk/app/mini/id1519459056?l=sk
Stiahnite si aplikáciu z obchodu Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.mini.connected.mobile20.row

Predstavuje váš fyzický nástroj autorizácie, vďaka ktorému môžete nabíjať svoje vozidlo na našich nabíjacích staniciach. Ak sa nachádza na vybranej stanici, len priložte kartu k čítačke a môžete spustiť/zastaviť svoje nabíjacie relácie.
Ak hľadáte stanicu pomocou možností autentifikácie nabíjacej karty, môžete v aplikácii alebo na našej webovej stránke nastaviť filter na tieto nabíjacie stanice.

Zobraziť všetky FAQ

image

Udržateľná e-mobilita vďaka zelenej energii

Elektromobily sú len také ekologické, aká ekologická je energia, ktorou sa nabíjajú. Preto so službou MINI Charging robíme každú nabíjaciu reláciu čo najudržateľnejšou.
Zistite viac

Pridajte sa k nám dnes a nabíjajte svoje MINI: Jednoducho. Kdekoľvek. Kedykoľvek

Začíname

* Kompatibilita konektorov závisí od modelu auta.
** Všetky uvedené výhody podliehajú špecifickým ponukám trhu a typu modelu vozidla. Podrobnosti o nových využiteľných výhodách pre vozidlá nájdete na adrese https://mini-charging.com/web/sk/mini-sk/tariffs.