MINI Charging. Jednoducho. Kedykoľvek. Kdekoľvek.

Užite si plynulú e-mobilitu vďaka štyrom hlavným výhodám. Pozrite si ich nižšie!

Začíname

highlightsPage.imageAlt.priceTransparency

Nabíjajte kdekoľvek a kedykoľvek v celej Európe

Nabíjanie bez hraníc na 200.121 nabíjacích staniciach* po celej Európe. Pre každý prípad použitia a pre každé vozidlo na Vás čaká ten správny typ nabíjacieho režimu a rýchlosti. Stovky prevádzkovateľov nabíjacích staníc (PNS) sú súčasťou našej neustále a stabilne sa rozširujúcej siete MINI Charging. Takým je aj strategický partner MINI IONITY so svojou rozsiahlou vysokovýkonnou nabíjacou sieťou. S MINI Charging nabíjate so zelenou elektrinou – úplne udržateľne kdekoľvek a kedykoľvek.
highlightsPage.imageAlt.chargingConvenience

Úplné pohodlie a transparentnosť

MINI Charging je Vaším osobným univerzálnym riešením plným pohodlia a transparentnosti. Registrujete sa raz a získate prístup do celej siete MINI Charging prostredníctvom karty MINI Charging Card alebo aplikácie MINI. V tarife Active využívate výhody jednej transparentnej pevnej sadzby za striedavý/jednosmerný prúd (vrátane VVN), vždy budete poznať jednu relevantnú cenu na celom miestnom trhu a po rýchlej kontrole aj lokálne optimalizovanú sadzbu v ostatných európskych krajinách. Podrobnosti o službe MINI Charging nájdete na paneli MINI Charging alebo v aplikácii MINI. Raz za mesiac vám pošleme súhrnnú faktúru s podrobne uvedenou históriou Vášho verejného nabíjania.
highlightsPage.imageAlt.borderlessTravel

Tarify, balíka a špeciálne ponuky nabíjania pre nové vozidlá

Každý majiteľ elektromobilu MINI má nárok na všeobecné výhody služby MINI Charging. Môžete si vybrať z taríf Active a Flex v závislosti od Vašich preferencií používania. Máte to šťastie, že ste majiteľom úplne nového elektromobilu MINI? Gratulujeme! Každý nový elektromobil MINI sa dodáva spolu s poukážkou na bezplatný 12-mesačný základný poplatok pre tarifu Active. Nemusíte viac rozmýšľať – zvyknite si na verejné nabíjanie a získajte atraktívne pevné sadzby. **
highlightsPage.imageAlt.atAGlance

Nabíjanie pripojením: Všetko v aplikácii MINI

Aplikácia MINI je Vaším spoločníkom s obrovským množstvom vhodných funkcií pre vozidlo. Počas plánovania dlhších ciest si navrhnite optimalizovanú trasu s ohľadom na nabíjanie. Aplikácia Vám pomôže vybrať tie správne miesta pre verejné nabíjanie a ponúka obrovské možnosti filtrovania a podrobností o dostupnosti jednotlivých nabíjacích miest a ich cenách. Je na nabíjacej stanici potrebné digitálne overenie totožnosti? Žiadny problém vďaka aplikácie MINI. Pozrite si svoj prehľad nabíjania kedykoľvek chcete. Po návrate z výletu/pracovnej cesty – panel MINI Charging Vám ukáže podrobnosti o Vašom verejnom nabíjaní – toto všetko a oveľa viac v aplikácii MINI.

FAQ

Existujú dve možnosti uplatnenia vášho poukazu: priamo počas registrácie alebo neskôr v zákazníckej časti.
Pri registrácii:
Kód z poukazu zadajte v poslednom kroku registrácie do poľa „Poukazy“.
V zákazníckej časti:

Prihláste sa do svojho zákazníckeho účtu.
- Prejdite do časti „Zmluvy“.
- Prejdite na možnosť „Pridať poukaz“.
- Zadajte číslo s kódom do voľného poľa na poukaz.
- Prejdite na možnosť „Skontrolovať poukážku“.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte zákaznícky servis, kontaktné údaje nájdete na našej webovej stránke v časti Podpora v možnosti „Kontaktovať podporu“.

Ak nedokážete spustiť nabíjaciu reláciu, postupujte podľa týchto odporúčaní:

Vopred skontrolujte, či je nabíjacia stanica dostupná a či je v aplikácii mimo prevádzky.

Na autentifikáciu pomocou aplikácie najprv skontrolujte, či nabíjacia stanica podporuje autentifikáciu prostredníctvom aplikácie alebo QR kódu. Toto zistíte kliknutím na nabíjaciu stanici vo svojej aplikácii. Ak podporuje, odporúča sa použiť tlačidlo „Spustiť“ v aplikácii namiesto skenovania QR kódu umiestneného na nabíjacej stanici.

V prípade technických alebo fyzických problémov kontaktujte najprv prevádzkovateľa nabíjacej stanice. Linku podpory prevádzkovateľa nájdete na nabíjacej stanici.

Ak problém stále pretrváva, kontaktujte svoj zákaznícky servis, ktorý nájdete pod stránkou podpory „kontaktovať podporu“ na webovej stránke.

Svoju faktúru si môžete pozrieť a stiahnuť na našom webovom portáli:
Prihláste sa do svojho zákazníckeho účtu:
– Kliknite na „faktúra“
– Kliknite na symbol „⤓“ a stiahnite PDF faktúru
– Kliknite na PDF súbor a otvorte ho

Svoj spôsob platby môžete zmeniť na našom webovom portáli.
Na zmenu informácií o svojej platobnej karte alebo informácií o platbe PayPal:
– Prihláste sa do svojho zákazníckeho účtu
– Kliknite na „účet“
– Rolujte nadol na „podrobnosti o platbe“
– Kliknite na funkciu úpravy napravo (ikona ceruzky).

Zobraziť všetky FAQ

image

Udržateľná e-mobilita vďaka zelenej energii

Elektromobily sú len také ekologické, aká ekologická je energia, ktorou sa nabíjajú. Preto so službou MINI Charging robíme každú nabíjaciu reláciu čo najudržateľnejšou.
Zistite viac

Pridajte sa k nám dnes a nabíjajte svoje MINI: Jednoducho. Kdekoľvek. Kedykoľvek

Začíname

* Kompatibilita konektorov závisí od modelu auta.
** Všetky uvedené výhody podliehajú špecifickým ponukám trhu a typu modelu vozidla. Podrobnosti o nových využiteľných výhodách pre vozidlá nájdete na adrese https://mini-charging.com/web/sk/mini-sk/tariffs.