MINI Charging. Paprasta. Bet kada. Visur.

Naudokitės e. mobilumu be jokio vargo dėl keturių priežasčių. Peržiūrėkite jas žemiau!

Pradėkite

highlightsPage.imageAlt.priceTransparency

Įkraukite bet kur ir bet kada visoje Europoje

Įkrovimas be sienų 200.121 įkrovimo taškuose* visoje Europoje. Įkrovimo režimas ir greitis pritaikytas bet kokiam naudojimui ir bet kokiai transporto priemonei. Šimtai įkrovimo taškų operatorių (angl. CPO) yra mūsų didelio ir nuolat besiplečiančio MINI Charging tinklo dalis. Taip pat turime strateginį MINI partnerį IONITY, siūlantį platų didelio galingumo įkrovimo tinklą. Naudodami MINI Charging, įkraunate naudodami žaliąją energiją – visiškai tvariai bet kur ir bet kada.
highlightsPage.imageAlt.chargingConvenience

Visiškas patogumas ir skaidrumas

MINI Charging yra jūsų asmeninis patogumą ir skaidrumą užtikrinantis sprendimas „viskas viename“. Prisiregistruojate vieną kartą, kad galėtumėte pasiekti visą MINI Charging tinklą naudodami MINI Charging Card arba „MINI“ programėlę. Naudodami aktyvųjį tarifą, turite vieną skaidrų fiksuoto AC/DC (įskaitant HPC) tarifą,todėl visada žinosite vieną atitinkamą kainą visoje vietinėje rinkoje ir pažvelgę į vietai optimizuotą tarifą kitose Europos šalyse. Išsamią MINI Charging informaciją galite rasti MINI Charging suvestinėje svetainėje arba „MINI“ programėlėje. Kartą per mėnesį atsiųsime apibendrintą sąskaitą faktūrą, kurioje bus išsamiai aprašyta jūsų įkrovimo operacijų viešosiose vietose istorija.
highlightsPage.imageAlt.borderlessTravel

Specialūs tarifai, paketai ir naujų transporto priemonių įkrovimo pasiūlymai

Bet kuris MINI elektromobilio savininkas gali pasinaudoti bendrais MINI Charging privalumais. Aktyvieji ir lankstūs tarifai yra skirti jums pasirinkti, atsižvelgiant į jūsų naudojimo pasirinkimus. Esate (būsite) laimingas visiškai naujo elektrinio MINI savininkas? Sveikiname! Bet kuriam naujam MINI elektromobiliui suteikiamas Aktyviojo tarifo kuponas 12 mėnesių be bazinio mokesčio. Nereikia dėl to nerimauti – sužinokite savo įkrovimo viešosiose vietose įpročius, pasinaudodami patraukliais fiksuotais tarifais. **
highlightsPage.imageAlt.atAGlance

Prijungtas įkrovimas: viskas „MINI“ programėlėje

„MINI“ programėlė – tai daugybės atitinkamų automobilio funkcijų ir ypatybių palydovas. Planuodami ilgesnes keliones, suplanuokite įkrovimui optimizuotą maršrutą. Programėlė padeda pasirinkti tinkamas vietas viešajam įkrovimui, siūlydama plačias filtravimo parinktis ir pateikdama informaciją apie įkrovimo taškų prieinamumą bei kainodarą. Skaitmeninis autentifikavimas įkrovimo vietoje? Jūsų „MINI“ programėlė tuo pasirūpins. Stebėkite savo įkrovimo būseną bet kuriuo dienos darbų metu. Kelionės pabaiga / grįžimas namo – MINI Charging suvestinėje rodoma įkrovimo viešojoje vietoje informacija – visa tai ir dar daugiau „MINI“ programėlėje.

DUK

Kuponą galite atsiimti mūsų internetiniame portale:

Prisijunkite prie savo kliento paskyros.
- Paspauskite ant „Sutartis“
- Paspauskite ant „Panaudoti kuponą“
- Įveskite kodą į kupono tuščią langelį
- Paspauskite ant „Tikrinti kuponą“

Jeigu reikalinga papildoma pagalba, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šią kontaktinę informaciją galite rasti pagalbinio tinklalapio skiltyje „Susisiekite su mumis“.

Jeigu negalite pradėti įkrovimo sesijos, prašome atsižvelgti į šias rekomendacijas:

Programėlėje iš anksto patikrinkite ar jūsų pasirinkta įkrovimo vieta veikianti.

Norėdami pasinaudoti programėlės autentifikavimo funkcija, įsitikinkite ar įkrovimo stotelė palaiko autentifikavimą per programėlę, ar QR kodo skenavimą. Tai galite sužinoti programėlėje paspaudę ant norimos įkrovimo stotelės. Jeigu įkrovimo stotelė nepalaiko šios funkcijos, neskenuokite ant įkrovimo stotelės QR kodo. Vietoj to rekomenduojama programėlėje nuspausti mygtuką „Pradėti“.

Iškilus techninėms arba fizinėms problemoms, pirma susisiekite su įkrovimo vietos operatoriumi. Operatoriaus kontaktinę informaciją rasite ant įkrovimo stotelės.

Jeigu nepavyksta išspręsti problemos, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šią kontaktinę informaciją galite rasti pagalbinio tinklalapio skiltyje „Susisiekite su mumis“.

Savo sąskaita galite peržiūrėti ir atsisiųsti mūsų internetiniame portale:
Prisijunkite prie savo kliento paskyros.
- Paspauskite ant „Sąskaita“
- Paspauskite ant „⤓“, kad atsisiųstumėte sąskaitos PDF failą
- Atverkite PDF failą

Mūsų internetiniame portale galite pakeisti savo mokėjimo būda.
Norėdami pakeisti kreditinės kortelės ar PayPal informacija:
- Prisijunkite prie savo kliento paskyros
- Paspauskite ant „Paskyra“
- Slinkite vaizdą žemyn, kol rasite „Mokėjimų informacija“
- Paspauskite ant redagavimo funkcijos, esančios dešinėje pusėje (rašiklio piktograma)

Peržiūrėti visus DUK

image

Tvarus e. mobilumas naudojant žaliąją elektros energiją

Elektrinės transporto priemonės yra ekologiškos kaip ir energija, kuria jos įkraunamos. Būtent todėl esame įsipareigoję paversti kiekvieną įkrovimo operaciją kaip galima tvaresne.
Sužinoti daugiau

Prisijunkite šiandien ir įkraukite savo MINI: Paprasta. Visur. Visada

Pradėkite

* Jungčių suderinamumas priklauso nuo automobilio modelio.
** Visi iliustruoti privalumai priklauso nuo rinkai pritaikytų pasiūlymų ir transporto priemonės modelio tipo. Daugiau informacijos apie naujų transporto priemonių privalumus rasite adresu https://mini-charging.com/web/lt/mini-cht/tariffs.