MINI Charging. Paprasta. Bet kada. Visur.

Naudokitės e. mobilumu be jokio vargo dėl keturių priežasčių. Peržiūrėkite jas žemiau!

Pradėkite

Įkraukite bet kur ir bet kada visoje Europoje

Įkrovimas be sienų 200.121 įkrovimo taškuose* visoje Europoje. Įkrovimo režimas ir greitis pritaikytas bet kokiam naudojimui ir bet kokiai transporto priemonei. Šimtai įkrovimo taškų operatorių (angl. CPO) yra mūsų didelio ir nuolat besiplečiančio MINI Charging tinklo dalis. Taip pat turime strateginį MINI partnerį IONITY, siūlantį platų didelio galingumo įkrovimo tinklą. Naudodami MINI Charging, įkraunate naudodami žaliąją energiją – visiškai tvariai bet kur ir bet kada.

Visiškas patogumas ir skaidrumas

MINI Charging yra jūsų asmeninis patogumą ir skaidrumą užtikrinantis sprendimas „viskas viename“. Prisiregistruojate vieną kartą, kad galėtumėte pasiekti visą MINI Charging tinklą naudodami MINI Charging Card arba „MINI“ programėlę. Naudodami aktyvųjį tarifą, turite vieną skaidrų fiksuoto AC/DC (įskaitant HPC) tarifą,todėl visada žinosite vieną atitinkamą kainą visoje vietinėje rinkoje ir pažvelgę į vietai optimizuotą tarifą kitose Europos šalyse. Išsamią MINI Charging informaciją galite rasti MINI Charging suvestinėje svetainėje arba „MINI“ programėlėje. Kartą per mėnesį atsiųsime apibendrintą sąskaitą faktūrą, kurioje bus išsamiai aprašyta jūsų įkrovimo operacijų viešosiose vietose istorija.

Specialūs tarifai, paketai ir naujų transporto priemonių įkrovimo pasiūlymai

Bet kuris MINI elektromobilio savininkas gali pasinaudoti bendrais MINI Charging privalumais. Aktyvieji ir lankstūs tarifai yra skirti jums pasirinkti, atsižvelgiant į jūsų naudojimo pasirinkimus. Esate (būsite) laimingas visiškai naujo elektrinio MINI savininkas? Sveikiname! Bet kuriam naujam MINI elektromobiliui suteikiamas Aktyviojo tarifo kuponas 12 mėnesių be bazinio mokesčio. Nereikia dėl to nerimauti – sužinokite savo įkrovimo viešosiose vietose įpročius, pasinaudodami patraukliais fiksuotais tarifais. **

Prijungtas įkrovimas: viskas „MINI“ programėlėje

„MINI“ programėlė – tai daugybės atitinkamų automobilio funkcijų ir ypatybių palydovas. Planuodami ilgesnes keliones, suplanuokite įkrovimui optimizuotą maršrutą. Programėlė padeda pasirinkti tinkamas vietas viešajam įkrovimui, siūlydama plačias filtravimo parinktis ir pateikdama informaciją apie įkrovimo taškų prieinamumą bei kainodarą. Skaitmeninis autentifikavimas įkrovimo vietoje? Jūsų „MINI“ programėlė tuo pasirūpins. Stebėkite savo įkrovimo būseną bet kuriuo dienos darbų metu. Kelionės pabaiga / grįžimas namo – MINI Charging suvestinėje rodoma įkrovimo viešojoje vietoje informacija – visa tai ir dar daugiau „MINI“ programėlėje.

DUK

  • Tarptautinis įkrovimas, kuriam nereikia kelių kortelių ar papildomų sutarčių su kitais paslaugų teikėjais.
  • Vienas didžiausių tinklų visoje Europoje.
  • Patrauklios ir visiškai skaidrios įkrovimo kainos (Active tarifas) ir įkrovimo sesijos – internete ir mėnesinėje sąskaitoje.
  • Nuolatinis tobulėjimas pasitelkiant naujoviškas funkcijas.
  • MINI Charging integruoja iš įvairių šaltinių gautus įkrovimo taškų duomenis, juos standartizuoja ir nuolat gerina duomenų kokybę, remdamasi ilgamete patirtimi.

Mūsų produktas suteikia jums prieigą prie vieno iš didžiausio Europos tinklo. Mūsų tinklas yra prieinamas tarpvalstybiniu mastu, tokiu būdu galite visur naudotis įkrovimo paslaugomis.

Programėle labai paprasta naudotis. Trumpai tariant: prisijungę galite rinktis iš šimtų įkrovimo taškų, juos filtruoti, gauti maršrutus pagal įkrovimo taškų adresus, taip pat pradėti ir užbaigti įkrovimo sesijas.
Taip pat galima peržiūrėti savo paskyros ir sutarties informaciją, kurti mėgstamiausius ir dar daugiau!

 

Atsisiųsti programėlę iš „Apple Store“: https://apps.apple.com/lt/app/mini/id1519459056?l=lt
Atsisiųsti programėlę iš „Google Store“: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.mini.connected.mobile20.row

Tai Jūsų fizinė tapatybės patvirtinimo priemonė, kad galėtumėte įkrauti automobilį mūsų įkrovimo stotelėse. Būdami pasirinktoje stotelėje tiesiog priglauskite kortelę prie kortelių skaitytuvo ir galėsite pradėti / sustabdyti įkrovimo sesijas.
Ieškodami stotelės su tapatybės patvirtinimo funkcija naudojant įkrovimo kortelę, galite nustatyti tokių įkrovimo stotelių filtrą programėlėje arba mūsų svetainėje.

Peržiūrėti visus DUK

image

Tvarus e. mobilumas naudojant ekologišką elektros energiją

Elektrinės transporto priemonės yra ekologiškos kaip ir energija, kuria jos įkraunamos. Todėl siekiame, kad įkrovimo procesas būtų kaip įmanoma tvaresnis.
Sužinoti daugiau

Prisijunkite šiandien ir įkraukite savo MINI: Paprasta. Visur. Visada

Pradėkite

* Jungčių suderinamumas priklauso nuo automobilio modelio.
** Visi iliustruoti privalumai priklauso nuo rinkai pritaikytų pasiūlymų ir transporto priemonės modelio tipo. Daugiau informacijos apie naujų transporto priemonių privalumus rasite adresu https://mini-charging.com/web/lt/mini-cht/tariffs.