Ekologiška elektros energija įkrovimui

Elektra varomos transporto priemonės gali būti ekologiškos tik tuo atveju, jei jomis remiamas atsinaujinančios energijos naudojimas. Todėl siekiame, kad įkrovimo procesas būtų kaip įmanoma tvaresnis.

Pradėkite

image

Kodėl ekologiška elektros energija?

Norint, kad elektromobilis būtų išties tvarus, būtina atsižvelgti į kiekvieną vertės grandinės dalį. Įkrovimas čia yra vienas svarbiausių veiksnių.
image

Atsinaujinančios energijos skatinimas

MINI Charging todėl skatinamas atsinaujinančiųjų išteklių energijos naudojimas ir užtikrinama, kad lygiavertis įkrovimo metu sunaudojamos energijos kiekis būtų tiekiamas į elektros tinklą kaip ekologiška elektros energija. Šis sunaudotos energijos kiekio kompensavimas atliekamas pasitelkus vadinamąsias kilmės garantijas.
image

Centralizuota sistema

Kilmės garantijos – tai Europoje sukurti žaliosios elektros energijos sertifikatai (vadinamieji atsinaujinančios energijos sertifikatai, angl. EAC), kurie patvirtina, kaip ir kur elektros energija gaunama iš atsinaujinančios energijos. Todėl jie dar vadinami energijos „gimimo liudijimu“. Elektros energijos iš atsinaujinančios energijos gamintojai gali turėti šias kilmės garantijas, kurias išduoda nepriklausomos registracijos institucijos už pagamintos ir į tinklą tiekiamos elektros kiekį.
image

Atsinaujinančioji energija

Kartu su savo partneriais gauname apmokestinimo procesų kilmės garantijas iš MINI Charging ir jas „ištriname“ (t. y. pažymime kaip panaudotas). Čia naudojamomis kilmės garantijomis užtikrinama, kad į tinklą buvo tiekiama elektros energija iš atsinaujinančiojo kuro jėgainių. Taip palaikomos MINI Charging aplinkai nekenksmingos energijos gamybos formos.

Prisijunkite šiandien ir įkraukite MINI bet kur ir bet kada

Pradėkite