1

Kodėl žalioji elektros energija?

Norint, kad elektromobilis būtų išties tvarus, būtina atsižvelgti į kiekvieną vertės grandinės dalį. Įkrovimas čia yra vienas svarbiausių veiksnių.

2

Atsinaujinančios energijos skatinimas

Todėl MINI Charging skatina atsinaujinančios energijos naudojimą ir užtikrina, kad kiekvienam įkrovimo procesui į elektros tinklą būtų tiekiamas ekvivalentinis sunaudotos energijos kiekis kaip ekologiška elektros energija. Šis sunaudotos energijos kiekio kompensavimas atliekamas pasitelkus vadinamąsias kilmės garantijas.

3

Centralizuota sistema

Kilmės garantijos – tai Europoje sukurti žaliosios elektros energijos sertifikatai (vadinamieji atsinaujinančios energijos sertifikatai, angl. EAC), kurie patvirtina, kaip ir kur elektros energija gaunama iš atsinaujinančios energijos. Todėl jie dar vadinami energijos „gimimo liudijimu“. Elektros energijos iš atsinaujinančios energijos gamintojai gali turėti šias kilmės garantijas, kurias išduoda nepriklausomos registracijos institucijos už pagamintos ir į tinklą tiekiamos elektros kiekį.

4

100 % vėjo energijos

Per partnerius „Digital Charging Solutions“ ir „ClimatePartner“ visiems įkrovimo procesams, vykdant MINI Charging, bus užtikrinta, kad būtų gautas atitinkamas šių kilmės garantijų kiekis ir panaikintas jų galiojimas (kad nebūtų galima panaudoti pakartotinai). Tam naudojamos kilmės garantijos užtikrina elektros tiekimą iš Europoje veikiančių vėjo jėgainių. Tokiu būdu MINI Charging palaiko vieną ekologiškiausių elektros energijos gamybos būdų.

Pasirinkite tarifą ir prisijunkite dabar.