Uzlādes sesija

Uzlādes stacija nedarbojas, un es nevaru veikt uzlādi.

Ja neizdodas sākt uzlādes sesiju, lūdzu, ņemiet vērā šādus ieteikumus:

Laicīgi pārbaudiet lietotnē, vai uzlādes stacija ir pieejama vai šobrīd nedarbojas.

Ja vēlaties apstiprinājumu veikt ar lietotni, lūdzu, vispirms pārbaudiet, vai uzlādes stacija atbalsta apstiprinājumu ar lietotni vai QR kodu. To varat noskaidrot, noklikšķinot uz uzlādes stacijas lietotnes vidē. Ja tā atbalsta šādu iespēju, ieteicams izmantot lietotnes pogu “Sākt”, nevis skenēt uzlādes stacijā izvietoto QR kodu.

Ja rodas tehniskas vai fiziskas problēmas, lūdzu, vispirms sazinieties ar uzlādes stacijas operatoru. Operatora telefona numurs ir norādīts uz uzlādes stacijas.

Ja problēmu tomēr neizdodas atrisināt, lūdzu, sazinieties ar klientu dienestu — tā kontaktinformācija ir redzama tīmekļa vietnes sadaļā “Sazināties ar atbalsta dienestu”.

Vai mani var sodīt par stāvēšanas noteikumu pārkāpumu laikā, kad auto ir novietots uzlādes stacijā?

Klientam jāizbrauc no sabiedriski pieejamās stāvvietas tiklīdz ir pabeigts uzlādes process vai beidzies atļautais stāvēšanas laiks.

Cenas var atšķirties atkarībā no uzlādes stacijas operatora. Pirms uzlādes sākšanas, lūdzu, apskatiet lietotnē norādītās derīgās cenas. Lietotnē ir pieejama detalizēta informācija par katras uzlādes stacijas tarifu, kurā var būt iekļauta arī ar laiku saistīta cenu veidojošā daļa, kas rada izmaksas par uzlādes stacijas aizņemšanu/bloķēšanu arī tad, ja enerģijas pārnese ir pabeigta.

Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs neuzņemamies atbildību par jebkādām izmaksām, kas rodas maksimālā lādēšanas un/vai stāvēšanas laikā pārsniegšanas dēļ, vai izmaksām, kas rodas auto nepareizas novietošanas dēļ (piemēram, auto evakuācijas izmaksas). Jūs esat atbildīgs par savienojuma laikā trešajām personām radīto izmaksu segšanu.

Vai ir iespējams veikt uzlādi ārvalstīs?

Mūsu piedāvātais produkts nodrošina piekļuvi vienam no lielākajiem tīkliem Eiropā. Tas ir pieejams vairākās valstīs, tāpēc uzlādi varēsiet veikt jebkurā tīkla stacijā.

Nepieciešama tūlītēja palīdzība?

Tālrunis:
+37167875099
E-pasta adrese:
lv@mini-charging.com
Mūsu servisa komanda ir pieejama šādos laikos:
No pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 - 21:00

* Zvana izmaksas nosaka valsts un tīkls, no kura zvanāt.