Įkrovimo sesija

Įkrovimo stotelė neveikia, negaliu naudotis įkrovimo paslaugomis.

Jeigu negalite pradėti įkrovimo sesijos, prašome atsižvelgti į šias rekomendacijas:

Programėlėje iš anksto patikrinkite ar jūsų pasirinkta įkrovimo vieta veikianti.

Norėdami pasinaudoti programėlės autentifikavimo funkcija, įsitikinkite ar įkrovimo stotelė palaiko autentifikavimą per programėlę, ar QR kodo skenavimą. Tai galite sužinoti programėlėje paspaudę ant norimos įkrovimo stotelės. Jeigu įkrovimo stotelė nepalaiko šios funkcijos, neskenuokite ant įkrovimo stotelės QR kodo. Vietoj to rekomenduojama programėlėje nuspausti mygtuką „Pradėti“.

Iškilus techninėms arba fizinėms problemoms, pirma susisiekite su įkrovimo vietos operatoriumi. Operatoriaus kontaktinę informaciją rasite ant įkrovimo stotelės.

Jeigu nepavyksta išspręsti problemos, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šią kontaktinę informaciją galite rasti pagalbinio tinklalapio skiltyje „Susisiekite su mumis“.

Ar galiu gauti baudą parkuodamas automobilį šalia įkrovimo stotelės?

Vos tik pabaigęs įkrovimo procesą klientas privalo atlaisvinti parkavimo vietą kitam automobiliui, kitu atveju bus pasiektas maksimalus parkavimo laikas.

Kainos gali skirtis priklausomai nuo įkrovimo stotelės operatoriaus. Prieš įkrovimo procesą prašome programėlėje patikrinti nustatytas kainas. Programėlėje pateikiama kiekvienos įkrovimo vietos tarifo informacija, kartu gali galioti nuo laiko priklausomas kainų taikymas. Kainos gali didėti už parkavimą įkrovimo vietoje, jos blokavimą, net jeigu įkrovimas buvo nutrauktas.

Atkreipkite dėmesį, kad mes neatsakome už jokias susidariusias išlaidas dėl maksimalios apkrovos viršijimo ir (arba) parkavimo laiko, arba išlaidas, susidariusias dėl netinkamo parkavimo (pvz., vilkimo išlaidos). Išlaidos, kurios yra patiriamos per kitą prisijungimą, privalo būti jūsų apmokamos trečiajai šaliai.

Ar galiu užsienyje naudotis įkrovimo paslaugomis?

Mūsų produktas suteikia jums prieigą prie vieno iš didžiausio Europos tinklo. Mūsų tinklas yra prieinamas tarpvalstybiniu mastu, tokiu būdu galite visur naudotis įkrovimo paslaugomis.

Reikia pagalbos?

Telefonas:
+370 5 214 3825
Mūsų aptarnavimo komandos darbo laikas:
Darbo dienomis 9:00-21:00 val.

* Skambučio kaina priklauso nuo šalies, iš kurios skambinsite, ir jūsų paslaugos teikėjo.