Laadimisseanss

Laadimisjaam ei tööta ja ma ei saa laadida.

Kui te ei saa laadimisseanssi alustada, proovige järgmist.

Kontrollige rakendusest eelnevalt, kas laadimisjaam on saadaval või mitte.

Rakenduse kaudu autentimiseks kontrollige kõigepealt, kas laadimisjaam toetab autentimist rakenduse või QR-koodi kaudu. Selle teadasaamiseks klõpsake rakenduses laadimisjaamal. Kui see toetab, on soovitatav laadimisjaamal oleva QR-koodi skannimise asemel kasutada rakenduses nuppu „Alusta“.

Tehniliste või füüsiliste probleemide korral pöörduge kõigepealt laadimisjaama käitaja poole. Käitaja numbri leiate laadimisjaamalt.

Kui probleem ei lahene, võtke ühendust klienditeenindusega numbril, mille leiate veebisaidil tugilehe jaotisest „Võtke ühendust toega“.

Kas ma võin laadimisjaamas parkimisel saada parkimistrahvi?

Klient peab avalikult parkimiskohalt lahkuma kohe, kui laadimisprotsess on lõpule jõudnud või maksimaalne lubatud parkimisaeg on täis.

Hinnad võivad olenevalt laadimisjaama käitajast erineda. Kontrollige kehtivaid hindu enne laadimise alustamist rakendusest. Rakenduses iga laadimisjaama kohta esitatud tariifiandmed võivad sisaldada ajapõhist hinnakomponenti, mis toob kaasa kulud parkimise / laadimisjaama blokeerimise eest ka siis, kui energia ülekanne on lõpetatud.

Pange tähele, et me ei vastuta kulude eest, mis tekivad maksimaalse laadimis- ja/või parkimisaja ületamise või valesti parkimisest tulenevate kulude eest (näiteks pukseerimiskulud). Sellised kulud peate tasuma teie kolmandale osapoolele.

Vajate kohe abi?

Meie teenusetiim on saadaval järgmistel aegadel:
Esmaspäevast reedeni 9.00 - 21.00

* Kõne maksumus sõltub riigist ja helistaja võrgust.